Konkursy w KSC

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Inspektor do spraw obsługi baz danych i systemów teleinformatycznych w Zespole Teleinformatyki

Komenda Miejska Policji w Zabrzu

Komendant Miejski Policji
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Inspektor do spraw: obsługi baz danych i systemów teleinformatycznych w Zespole Teleinformatyki

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Status: Nabór w toku

Adres urzędu

Zabrze

Zespoł Kadr i Szkolenia
41-800 Zabrze
ul. 1 Maja 10

Miejsce wykonywania pracy:

Zabrze

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Administracja systemami teleinformatycznymi, zestawiania połączeń sieciowych do stacji roboczych,
  • Wprowadzanie danych do policyjnych systemów informatycznych i baz danych,
  • Przeprowadzanie procedur związanych z obsługa serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną sprzętu będącego na  stanie jednostki,
  • Uruchamianie, wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych
  • Prowadzenie dokumentacji jawnej w tym przyjmowanie, ewidencjonowanie i wysyłanie korespondencji.

Warunki pracy

  • Narzędzia i materiały pracy: komputer, niszczarka, ksero. Bariery architektoniczne: miejsce usytuowane jest na I piętrze budynku. Praca wymaga  przemieszczania się po piętrach budynku. Budynek nie posiada windy oraz podjazdów dostosowanych do osób niepełnosprawnych ruchowo. Praca polega na udzielaniu technicznego wparcia oraz dokonywania bieżących napraw sprzętu dla zapewnienia efektywnej pracy z wykorzystaniem systemów teleinformatycznych. System ośmiogodzinny, jednozmianowy. Wymuszona pozycja ciała - siedząca. Praca przy oświetleniu sztucznym i naturalnym. Praca wiąże się z wyjazdami do podległych jednostek organizacyjnych w celu usuwania usterek oraz dokonywania napraw systemów i oprogramowania.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie o profilu informatycznym lub teleinformatycznym,
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 1 rok w obszarze informatycznym i teleinformatycznym,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego,
  • Korzystanie z pełnych praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

wymagania dodatkowe

  • Wykształcenie: wyższe informatyczne lub teleinformatyczne

 Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadania polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczeniu o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe

  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

Terminy i miejsce składania dokumentów:

  • Dokumenty należy złozyć  do: 19.12.0.2016r.
  • Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędy
  • Miejsce składania dokumentów:

           Zesepół Kadr i Szkolenia

           Zabrze ul. 1 Maja 10

  • W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehablitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.
  • Dodatkowe informacje można uzyskac pod numerem telefonu 032 2779 218. Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwaga bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynalezność związkową, pochodzenie etnicniczne, wyznanie, orientacje seksualną, czy tez jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną. Wynagrodznie zasadnicze: 1951, 98 złotych brutto miesięcznie. Oferty niespełniające wymagań formalncyh, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów. Zachęcamy osoby niepełnosprawne do składania dokumentów. Osoby zakwalifikowane do etapów selecji zostaną powiadomione telefonicznie o terminach poszczególnych etapów.

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji : 06.12.2016
Data modyfikacji : 16.03.2017
Mirosław Bielicki Zespół Teleinformatyki
Osoba modyfikująca informację:
Mirosław Bielicki